Wykorzystuję podejście holistyczne pracując z moimi Klientami w obszarze sukcesu zawodowego, rozwoju osobistego, relacji, związków, skuteczności w realizacji celów, poprawy zdrowia, zmiany przekonań, nastawienia do świata.

Fascynuje mnie dobrostan, ciągły rozwój człowieka i poszukiwanie szczęścia. Moją pasją i zaszczytem jest towarzyszenie w rozwoju osobom, dla których rozwój i podnoszenie jakości życia jest ważne.

Jestem psychologiemcoachem. Korzystam z narzędzi coachingowych  i wiedzy psychologicznej pracując podczas sesji rozwojowych i szkoleń z osobami, które są gotowe na zmiany w swoim życiu. Jednak zdecydowanie bliskie jest mi podejście holistyczneotwarcie na inne metody pracy, które są poparte nowoczesnymi naukowymi badaniami.

Wielokrotnie, zarówno bazując na własnych doświadczeniach, jak też na obserwacjach osób, z którymi pracuję, widziałam, że dodatkowe metody bardzo wiele wnoszą i dzięki nim transformacja jest głębsza.

Dodatkowe metody z których korzystam, to na przykład psychogenealogia, która we Francji jest wykładana na poziomie uniwersyteckim, a do której rozwoju przyczyniła się Anne Ancelin Schützenberger profesor psychologii na Uniwersytecie w Nicei, która wprowadziła do psychologii pracę z transgeneracyjnością i psychogenealogią.

Psychobiologia, która czerpie z najnowszych odkryć naukowych w dziedzinie badań poczynionych między innymi przez panią profesor Candace Pert,  Ernesta L. Rossi, czerpie z odkryć psychologa Stanislava Grofa i Gilberta Reanud.

Odkrycia Dawida Hawkinsa, fenomenalnego amerykańskiego psychiatry, który jest autorem wielu odkrywczych książek w zakresie rozwoju świadomości, także poszukiwania szczęścia i odzyskiwania zdrowia.

Ustawienia systemowe, które są fascynującą metodą rozwoju osobistego, w której w moim odczuciu chodzi o miłość i szacunek w rodzie, a gdy ich zabraknie, pojawiają się komplikacje.

Ajurweda, która jest wspaniałą, starożytną nauką o zdrowiu, wciąż aktualną dla współczesnego człowieka.

Jestem bardzo wdzięczna, że mogę korzystać z tej wiedzy, która otwiera oczy i pozwala najpierw zrozumieć przyczyny zdarzeń w jego życiu, np. powtarzających się mechanizmów życiowych, a potem pomaga wdrożyć zmiany, które są istotne dla podniesienia jakości życia, pomaga w zmianie przekonań i pracy z emocjami. Być może spotkamy się podczas konsultacji lub szkoleń.

 

Zapraszam Cię do lektury artykułu Wewnętrzny spokój.

Podziel się!